Léčivá energie

Jmenuji se Karla Saoudi Šťastná a považuji se za zcela normálního člověka pevně stojícího na zemi. 
Zabývám se léčením, ke kterému mne dovedly mé zdravotní potíže.

Měla jsem neustále záněty, které se střídaly po celém těle. Pro západní medicínu jsem byla zcela zdravý člověk - jen jsem ráno nemohla zvednout ruku, natož vstát z postele. Nebýt alternativní medicíny tak jsem tu už dávno nebyla....
Díky MUDr. Rusnákové a Silivoice jsem se zbavila např. EB viru, únavového syndromu a spousty dalšího, ale stále se vše vracelo zpět a tak jsem pořád hledala co by mi pomohlo. Hodně jsem se naučila, ale dokázala jsem pomoci pouze druhým, jen sama sobě jsem dokázala pomoci na chvíli.

 Až jsem se potkala s EFT (energetická psychoterapie). Udělala jsem si certifikovaný kurz Terapeuta EFT s využitím NLP a Hypnózy. Je to úžasná věc a mám s ní velké úspěchy a i sama sobě jsem hodně pomohla, ale pořád to nebylo ono...
V roce 2009 jsem dostala od kolegyně z EFT zprávu, že jde na seminář Erica Pearla - The Reconnection (znovunapojení na siločáry země a vesmíru). V té době jsem však byla po operacích a nemohla jsem tyto semináře absolvovat a tak jsem podstoupila Znovuzapojení = The Reconnection. Od té doby nastala v mém životě  veliká změna, která stále pokračuje.
Když v dubnu 2010 přijel Eric Pearl znovu do Prahy a pořádal tu své semináře, navštívila jsem seminář The Reconnection a absolvovala jej úspěšně s certifikáty pro I. a II. level = Esence léčení (The Essence of Healing) - Rekonektivní léčení a poté jsem úspěšně absolvovala III. level = The Reconnection *** - znovunapojení.
The Reconnection mi opravdu změnil život, nejen že mohu pomoci konečně sama sobě, ale vše jde od té doby tak nějak lépe a samo.

Tak se ze mne stal Praktik rekonektivního léčení a Praktikující The Reconnection. Je to nejúžasnější věc, která mne kdy potkala a moc za ni děkuji Universu.

V roce 2016 jsem absolvovala refresh a získala další certifikát, no snad teď už to američanům bude sta'cit, aby mi nechali licenci na delší dobu než 5 a půl roku, vždyť energie se nikam nevytrácí, to jen oni potřebují,aby nás měli všechny pod kontrolu.

V květnu 2019 jsem v Praze absolvovala TKDM = Terapie kvantového dotyku metrixu u Pavla Vondráška a pro úspěch jsem si ho ještě zopakovala v červenci a to na Slovensku u Popradu ve Veĺkém Slavkově. 

Karla Saoudi Šťastná - Léčivá energie, Jiráskova 275 - Čížkovice | +420 777 873 227 | +420 602 940 905 | sarlot-111@seznam.cz | karla@lecivaenergie.eu

O cookies | GDPR