Moje zkušenosti s rekonektivním léčením

Biopole člověka před sezením a po sezení

Rekonektivním léčením se mi už podařilo uzdravit klienty s diagnózou: 

Parkinsonova choroba - příznaky - špatná koordinace pohybů, špatná chůze a velmi silný třes rukou, lékař sdělil diagnozu s tím, že nejde vyléčit, maximálně medikamenty zpomalit rozvoj choroby.

Došlo k úplnému vyléčení ( klient v současné době získal pilotní průkaz, pilotuje letadla a opět skáče na padáku, jezdí snowboard a praktikuje školu lyžování - tady musí také doložit perfektní zdravotní stav.

Astma - vleklé onemocnění s těžkými záchvaty - hromady léků, ID 3 stupně

Došlo k úplnému vyléčení, klientka dnes pracuje na plný úvazek, porodila zdravého potomka a oba jsou úplně bez jakýchkoli potíží .

Revmatické bolesti kloubů - několikaleté vleklé onemocnění oteklých, bolavých a zdeformovaných kloubů včetně problémů s Artózou - částečný ID

Došlo nejen k odstranění bolestí, ale i otoků, odstranění všech deformací, klient nyní aktivně sportuje a vrátil se ke své práci, kterou kvůli své nemoci nemohl vykonávat.

Lymská Borelióza - Těžké, vleklé, bolestivé, nepříjemné a stále se vracející potíže, neustálé užívání antibiotik a jiných léků, také až ID 3 stupně, více klientů.

Došlo k úplnému vyléčení všech příznaků a odstranění bolestí, všichni klienti se vrátili zpět k aktivnímu životu, sportují a pracují.

Stavy po mozkových příhodách a pod. - i velmi těžké stavy s diagnózou poškození mozku se daří navracet do plného života.

Reyeův syndrom -  postihuje játra a mozkové buňky - právě díky Rekonektivnímu léčení se zastavila nemoc a malý pacient se uzdravil i když už byl těžce tělesné postižený

Stavy po úrazech - rychle se hojící zlomeniny, řezné rány, výrony, úrazy hlavy, páteře, vykloubená ramena, zatuhlé klouby po úrazech a operacích.

Tyto úrazy se stále opakuji ( samozřejmě ne u stejných osob ) a vždycky jsem překvapená jak rychle se úrazy hojí a klouby i páteř se srovnávají a zase správně fungují, jizvy se rychle hojí a jsou mnohem menší.

Rakovinové nádory - velice rychle se ztrácejí a vytváří se zdravé buňky.

Rozstroušená skleróza - už v pokročilém stádiu, kdy klientka už neudržela hrníček v rukou a regrese/ záchvaty byly již velmi časté a klientka již chodila o fr. holích a hrozilo upoutání na invalidní vozík. Klientka chodí bez hole a začíná už zase trénovat ve své sportovní disciplíně, kterou před tím musela opustit.   Mám už více uzdravených klientek a pár klientů s touto diagnozou.

Pooperační jizvy nebo jizvy v obličeji - všechny jizvy se velice rychle hojí a úplně se vytratí jako by nikdy nebyly

Drogová závislost - i velmi těžká lze vyléčit, ale je k tomu nutná ochota závislého spolupracovat a když si sezení zaplatí, tak vždycky spolupracuje, protože když jsem to zaplatil, tak to sakra musím dostat.

Kouření - i dlouhodobí a velmi silní kuřáci přestanou kouřit viz. drogová závislost 

Alkoholizmus - i velmi těžká forma lze vyléčit viz. drogová závislost

Deprese a fóbie - velice rychle a natrvalo odezní, protože zmizí jejich příčina odstraněním velmi negativních emocí tzv. spouštěčů v podvědomí (většinou používám EFT).

Rakovina - velice rychle mizí rakovinové bujení a metastázy se nejen nové netvoří, ale rychle mizí i ty které už v těle byly.

Dna a únavový syndrom - k uzdravení dochází velice rychle

Ženská i mužská neplodnost - se díky léčení velice rychle vytrácí a děti se rodí zdravé a bez umělého oplodnění.

Latentní Chlamýdiová nákaza - vyléčení všech komplikací

Diabetická noha a podobné onemocnění -  moje výsledky jsou 100% uzdravení během velmi krátké doby

Protože Reconnective Healing léčí i na bázi DNA je to nejúčinnější Inteligentní léčivá síla, co je do dnes známa. Všechny orgány a systémy těla se nejen uzdravují, ale také omlazují a proto je vhodná i pro ty co se cítí zdravě.

Mizí pigmentové - jaterní skvrny a pleť je jemná a hladká, čehož jsou mé ruce důkazem

Neustále s úžasem zjišťuji, jak je tahle Inteligentní léčivá síla úžasně silná, účinná a všestranná, tím že naladí tělo, dokáže uzdravit ze všech nemocí a zhojí všechny rány včetně těch psychických

Bolesti zubů - už při 1. sezení bolest mizí

Letošní chřipky často přecházely v komplikované zápaly plic, na které sntibiotika nezabýrala, po Rekonektivním léčení se klienti velmi rychle uzdravovali, zase mi RL okázalo svou sílu.

Moji klienti jsou zdraví a spokojení a to je pro mě největší radost.

V neposlední řadě přibyly vynikající zkušenosti s léčením autistických dětí.


S Covidem si RL dovede poradit, ale musí se začít hned nebo co nejdříve po zjištění nákazy nebo příznaků. 

Karla Saoudi Šťastná - Léčivá energie, Jiráskova 275 - Čížkovice | +420 777 873 227 | +420 602 940 905 | sarlot-111@seznam.cz | karla@lecivaenergie.eu

O cookies | GDPR